Telefon
WhatsApp
  • 06 Şubat 2021, 10:06
Antik Ayna

Antik ayna ya da eskitme ayna oksidasyon süreçleri kullanılarak gümüş alaşımın korozyona uğratılır.  Bu işlem aynaya eskitilmiş ve gizemli bir görüntü vermektir.

Örneğin gotik, barok, klasik ya da rüstik dekorasyon tarzlarında eskitilmiş görünümlü aynalar olmazsa olmazlardandır. Bu yüzden klasik öğelere yer verilen evlerde, ofis, konser salonu, müze, konferans salonu, otel, kurum, işletme, müzayede salonları ya da diğer bir çok alanda kullanılabilecek olan antik ayna profil kaplamalarıyla mekanlardaki dekorasyon bütünlüğünü güçlendirebilirsiniz. Antik ayna çeşitli dekorasyon çözümleri sunmakla beraber, mekanlara filtreleme yapmaktadır. Aynı zamanda dekoratif amaçlı aksesuarlarda da kullanılır. Dekoratif aynalarda mdf ve ahşap üstüne uygulaması yapılarak vintage ayna, tasarımsal ayna olarak ortaya çıkarılır.

Kendi bünyemizde üretimini yapmış olduğumuz antik ayna imalatı bittikten sonra dökülme ve solma yapmamaktadır. Ayrıca her bir antik ayna elle yapıldığı için hiç bir zaman bir diğerinin aynısı olmaz. Bu nedenle ürettiğimiz her bir antik ayna kendine özeldir.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM